دخترت

به آینه می خندد

تواما

      درآینه نیستی.

عکس را

ازدل آینه

          برمی دارم

ازشرم

        می شکند

                     می ریزد.

***

آینه

بی تصویرتو

              آینه نیست!   

/ 38 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير

سلام مهربون با گفته هايی از نگفته به روزم پيشم ميايی ديگه در مورد اقوام ايرانی نوشتم برات

ساقی

بازم سلام سلامی پر از کاسبی!!و من چقدر کاسبم اين روزها در هرسلامی وقتی با اين نگاه نو سلام ميکنم... و ما همه پر از نهفته هایی هستیم ...من قد تو و تو قد همه ...و همه آنقدر بی حد و اندازه ؛هستند ؛ که هیچ کسی به تنهایی به همه ی خودش نمی رسد... جز به چالشی ...کنکاشی ...آینه ای در سلامی یا کلامی... ممنونم و بازم سلام داشتم فکر می کردم میشه در خدا حافظی هم همینجوری طمع بست!!! پس خداحافظ!!

لبخند

سلام چرا فکر کردين ناراحت شدم؟واقعا ناراحت نشدم...ممنون از توجهتون..

پگاه.ق

دل آينه هم شکست. ... با يه شروع تازه برگشتم. منتظر نظرات شما هستم.

مهديه

آينه را زبر و رو می کنم می تکانمش حتی خبری از من نيست گم شده ام

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

ليلی

سلام. بهتر از اين نمی شه که کسی منتظر نوشتن آدم باشه. وقتی يادداشتتونو خوندم انقدر خوشحال شدم که خواستم همون لحظه چيزی بنويسم اما ديدم که دارم زورکی اين کارو می کنم تا وبلاگمو پر کنم. تصميم گرفتم فعلا يک نوشته چند خطه قديمی ترو بذارم تا فرصتی برای نوشتن صادقانه داشته باشم نه اينکه لزوما بخوام صفحه رو پر کنم. ممنونم که مرتب سر می زنين.

صبا رهگذر

جناب کاظمي عزيز سلام. دفعه‌ي اولي است که به وبلاگ پربار شما سر مي‌زنم. واقعا لذت بردم. عکس را ازدل آینه برمی دارم ازشرم می شکند اين قسمت خيلي به دلم نشست. با افتخار تارنگار وزينتان به ليست پيوندهايم اضافه شد. خوشحال مي‌شوم اگر منت بگذاريد و به وبلاگ بنده سري بزنيد. قلمتان پرطمطراق باد.

ليلی

سلام و باز هم ممنون که سر زديد و نظرتونو گفتين. منظورتونو فهميدم و حتما بهش فکر خواهم کرد. البته اين يک نوشته قديميه که چون تصويرشو دوست داشتم اينجا دوباره نوشتمش اما شما کاملا درست می گين. خودم هم تازگی ها خيلی به اين تغيير زبان و سبک که گفتين فکر می کنم. بايد خيلی روش تمرين کنم و حتما می کنم. تشکر فراوان و موفق باشين.

پرنيان ماه

آقاي كاظمي عزيز خدمتتون سلام عرض مي كنم و اميدوارم كه روزگار رو با خوبي سپري كنيد .گفته بوديد چرا به روز نمي كنم ، راستش دلتنگي ها وقتي زياد مي شه در اين مواقع مهر سكوت به لب زدن برام از همه چيز بهتره . نگران نباشيد دوباره ميام شايد همين روزها يا شايد.. به هر حال باز هم كمال تشكر رو از شما دارم كه هيچوقت تنهام نمي گذاريد