شعرکوتاه

۱-

شب ازنومی رسد

همراه تو

شب پره ها

وهوهوی باد

            درشاخه های بید.

*

ماه

دوباره گل می دهد!

۲-

توآفتاب لب بام بودی

تابه شعرمن درآمدی

پریدی

       رفتی!

۳-

هرکجاباشی

صدای ویولونی هست که بادبیاورد

ابرخاطره هاراببارد

وتوخیس

مثل حالاکه زیرباران قدم می زنم

برسنگ فرش خیابانی ازهرکجا

                                 قدم بزنی.

*

هرکجاباشی- مهم نیست

مهم-صدای ویولونی ست

                        که بادباخودمی آورد!

۴-

می خواهم بهترین شعرم را

                          برایت بنویسم

اما

نه آفتاب می گذاردببینمت

نه دخترهمسایه!!! 

/ 29 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرضیه

سلام .. من به روزم خوشحال میشم سر بزنید[لبخند] در ضمن لینک شدید

سپنتا

ماه میزاره ؟

رها

خیلی لذت بردم نه آفتاب میگذارد ببینمت نه دختر همسایه... شایدم آفتاب دختر همسایه! یه چیزی تو ذهنم اومد که بگم اما پرید رفت مثل همون افتاب لب بوم شعرتون.شاید یادم بیاد دوباره برگردم و بنویسم.

سپنتا

شماره 4 . نه . اهل طنز نیستم .

کامران

اي مثل صبحْ آمده از لمـسِ آفتاب من سردم است پيرهنت را به من بده اينجا ميان موزه‌ي شب خاك مي خورم يك شب هواي پرزدنت را به من بده (بهمن ساکی) ### آقا این چهارمی محشر بود محشرررررررررررررررررررررررر...سرورمی هنوز؟

broken inside

سلام آقای کاظمی! من برگشتم. یعنی دوباره زنده شدم! ولی مثل همیشه دیر... فکر می کنم پست های زیادی رو از دست داده باشم. ولی به لطف تکنولوژی و آرشیو هنوزم کورسوی امیدی برای خوندنشون دارم. شعرهای خیلی قشنگی هستن. مثل همیشه. امیدوارم حمل بر کم لطفی نسبت به بقیشون نشه ولی من سومی رو یه جور دیگه دوست دارم. فکر می کنم دلیلش اینه که توش بارون داره!!!و یه عالمه حس قشنگ و در عین حال دل گیر که من تجربشونو دارم و عاشقشونم. خوشحالم یکی هست که به قشنگ ترین شکل اونارو به کلمات تبدیل می کنه موفق باشید

تقلمیش

سلام دلم میخواست سلام گرمی بکنم ولی از اعماق یخ زده ی وجودم همین یک کلمه بیشتر بر زبان نمی آید. آخه الآن10روز که من دیگه صدای عصای آشنایی رو نشنیدم پسدیگه دلگرم به کی باشم؟! معذرت می خوام اگه سال نو رو اول تببریک نگفتم. خوشحال میشم سسری به من بزنید! خخدانگهدار[خداحافظ][گریه]

محیا

. و صدای قلب من که تا همیشه برای تو می تپد حتی اگر هیچ وقت قدرش را ندانی....... 2. که اگر می دانستم ، هیچ گاه شعر نمی گفتم ......... 3. و مهم یاد توست که جاری است در تمام لحظاتم 4. و من تا همیشه بهترین شعرم را که برای تو گفته ام ، در ذهنم ثبت خواهم کرد.