نقطه چین...

 نقطه

نقطه

نقطه چین...

نقطه چین ها را بگیر، بیا، برس به نقطه ی آخر:

دکمه ی پیراهنی

که زیر ِ آفتاب ِ ناجور

افتاده بر سنگ فرش ِ خون.

*              

نقطه

نقطه

نقطه چین...

نقطه چین ها را بگیر، بیا، برس به دکمه ی پیراهنم

بازکن، ببین:

میان ِ سُرخی ِ گل های سرخ

چه آرام خوابیده ام !

***

( داستانی از رضاکاظمی را در سایت اثر بخوانید )

/ 32 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کامران محمدی

سلام ممنون که سر زدید کار زیبایی بود موفق باشید[گل][خداحافظ]

سکوت

غمگینم وگرفته.کاش من هم میمردم تو این روزها. دارم خفه میشم از بغض.کاش منم میمردم.

لیلی

سلام دیر آمدم برای خواندن اینجا و تشکر از این که به من سر زدید چون این چند هفته زبان بسته شده ام. اول از هیجانی که بعد از سال ها خواب زمستانی در خیابان ها جاری شده بود و بعد, از این یازده روز که بر همه مان سال ها گذشت و می گذرد هنوز. نقطه چین شما را که خواندم چهره گرفته ام کمی از هم باز شد. دیگر نمی خواهم چیزی ببینم و بشنوم. فقط می خواهم چیزی بخوانم که این همه درد را در ادامه نقطه چین ها به آرامشی با شکوه برساند. شاید اینگونه تصویر دیگری در ذهنم جای بگیرد از خداحافظی های در دم و ناخودخواسته که بوی امید به زندگی را می دادند. باز هم نقطه چین شما را می خوانم. این بار با آرامش اشک می ریزم نه با تشویش. ممنون از تصویری که به من هدیه دادید. فکر می کنم دیگر مجالی برای لحن شوخی که می خواست از آمدنتان به وبلاگم تشکر کند و به باز نشدن صفحه و ناز کردن "ندانستگی" بخندد نمانده است. فقط تشکری می ماند عمیق و انتظار بازدیدهای دوباره!

مهدی

رضا جان سلام...مطلبی که خصوص اومده برات اشتباهی عوض شده...قرار بود جای دیگه بفرستم.

رها

چیزی برای گفتن ندارم... آپم...

رها

چیزی برای گفتن ندارم... آپم...

ا..کمالی

قطره قطره قطره می بارم می باری می بارد این دریا را این خلیج راچه بنامم این تنگه را تو بگو جنگ تن به تن را با کدام آلت قتاله می نویسند؟ ................. این روزها دلم هیچ نمی خواهد نه عشق نه بوی خوب دلم می خواهد فقط برای کسانی که به خاک افتادند و معلوم نیست چه کسی به زمینشان زد گریه کنم.دادبزنم. خدایا....کجایی پس؟

گاری چوبی

پیغام خصوصی دارین از طرف حاجی

خصوصی

سعید

با سلام این تراما به روز است و منتظر حضور سبز و نقد ونظرات ارزشمند شما ؛دوست عزیز با تشکر تراما سعید آدرس وبلاگ: http://intrama.blogfa.com