مشقْ ننوشته؛ سر مشق شده‌اَم...

       

1

هر روز برایت نامه می‌نویسم

و تو،

همه را "برگشت" می‌زنی.

سپاس‌گزارم

هیچ‌کس تا به‌حالْ این‌همه نامه برایم نفرستاده بود!

2

وحشی‌تر از آنی که بشود رامَ‌ت کرد

چاره

فقط یک گلوله است.

شلیک کن!

3

ناله‌ی عاشقانه‌ای بیش نیست

ترانه‌ی "بی‌ من مَرو! "

مثل نیلوفر، پیچیده‌اَم به دست و پات

اگر می‌توانی، برو!

/ 43 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرداد نصرتی

سلام چه به خیابانی باز شوند چه به دیواری محدود فرقی نمی کند وقتی من و ترا به نرسانند تمام کوچه ها بن بستند مهرداد نصرتی رضا جان:همون حرف تکراری.میام برای شگفت زدگی.ایجازت اعجاز گونه س.مرسی از این همه مهربانانگی و عاشقانگی.یاحق!

سعید میری

سلام با اولین کار مذهبی جناب نصرتی در خدمتم.

زهرامعماریانی

سپاس گزاریم.[گل]

م.پرنده

کوتاه بودن و ساده وروان بودن ، زیبایی و ویژگی ٍ‌شعرهای شماست یا همان امضای شماست قسمت ٍ‌سوم بیشتر دوست داشتم

f.y

باسلام وبلاگ سایه آپ شده است.

شعر زلال

به نام خدا خداوند شاه و گدا عزیزی که جان مرا خلق کرد تـوکّل دریـن ابتـدا بدان مقتدا با سلام و احترام و سپاس بیکران خدای ناظر را که برایمان عمری عطا فرمود تا از کلام و احساس روانتان بیاموزیم و مستفیض حالتان گردیم. با زلالهایی نوشیدنی از شاعرانی زلالدل بروز و منتظر نظرات و انتقادات شما عزیز و گرامی هستیم. برایمان بنویسید که آیا آینده ی قالب گسترده ی زلال را چگونه می بینید؟! آیا امکانش هست که در آینده ای دور و نزدیک شاهد هنر نمائی شخصیّت هایی از نسل جدید در این ژانر گسترده باشیم؟! برایمان بنویسید که آیا مشخصّه ی اصلی این سبک، ساده و شفاف گویی و رساندن پیام بصورت رک و پوست کنده می باشد؟( ولو مزیّن به آرایه های ادبی ). http://sherezolal101.blogfa.com/

گیتی بابایی

سلام آقای کاظمی با شعر " باید بری بمیری آقای وزیر " به شعرهایتان علاقمند شدم [گل] . شعرهایتان زیبا است ، نغز و پرمغز . گاهی چیزهایی می نویسم نمی دانم اسمش را چه می شود گذاشت بعضی ها می گویند شعر ، بعضی کالیکلماتور هرچه است از قلب و ذهنم نشات می گیرد . در فیس بوک نیستم اما اگر حوصله داشتید سر بزنید خوشحال میشوم استاد.

لی لی

کاش لااقل نامه هامو برگشت می زد...